FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+4
~*~mrkvili~*~
Ikac&Njanja
SEPULTURA
Piink.Ladyy
8 posters

    Zvezde granda..kako vam se cini?

    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Zvezde granda..kako vam se cini? Empty Zvezde granda..kako vam se cini?

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Mar 08, 2009 1:31 am

    Kraj takmicenja se blizi svakim danom ..medjutim,kako situacija napreduje..ne dopada mi se izbor kandidata koji ispadaju ..
    vrhunac je bio kada je Kostic ispao ..tad sam prosto poludela,ali sam nekako to prihvatila na kraju..medjutim,nazalost.. veceras ispadose Iva i Vuk,moji sugradjani ..e tad sam prosto pukla..nas narod definitivno nema sluh..a najbitnije da je baba i onaj glupavi topalko prosao!! xvfgfh
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Zvezde granda..kako vam se cini? Empty Re: Zvezde granda..kako vam se cini?

    Počalji od SEPULTURA Ned Mar 08, 2009 12:56 pm

    Ja sam bio gledao i cekao kad ce ona moroncina iz Kule da ispadne,Milan Mitrovic onaj.Taj lik je bio u zatvoru ne znam koliko godina,pola Kule ga mrzi.Secam se jednom stao lik ispred ekonomske skole,ono picnuo se gas i ceka da one curke izlete da mu traze autogram,dao sam mu kesicu masnu bureka da mi se potpise HAHHAHA.Samo sam hteo da on ispadne i odma par dana sto je ispao je dobio batina u Kuli.Posle kad je on ispao mogao sam mirno da spavam.
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Zvezde granda..kako vam se cini? Empty Re: Zvezde granda..kako vam se cini?

    Počalji od Ikac&Njanja Ned Mar 08, 2009 1:07 pm

    Zvezde Granda je takmicenje za one koji vole takvu muziku, mada ima i izuzetaka.... Jovan, Svetlana tanasic, Sasa Kapor.. oni su pevali skoro sve, od popa do narodnjaka i folka.... I u staroj garnituri Dule Svilar i Silvija.. Samo mi se cini da Dule nikad nije pevao narodnjake osim Zajdi, zajdi....

    Inace Jovana ta baba i Toplako pevaju, pa cak i bolje od Marka Kostica i ive i vuka.... Ne znam da li si slusala Svetlanu kada je pevala Djelem djelem i Rodjeni.... Obe pesme su zahtevne i teske... Svaka im cast... Skidam im kapu....

    A pitam li se hoce li se jos neko osim Dusana usuditi da otpeva neki stari rok.. posto je on pevao Dugmice Lipe cvatu i A i ti me izneveri....
    ~*~mrkvili~*~
    ~*~mrkvili~*~
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 363
    Godina : 33
    Lokacija : Becej
    Datum upisa : 07.12.2008

    Zvezde granda..kako vam se cini? Empty Re: Zvezde granda..kako vam se cini?

    Počalji od ~*~mrkvili~*~ Ned Mar 08, 2009 2:02 pm

    Gledala sam nesto malo u pocetku ali sada me vec smorilo...One prve zvezde granda su zakon!
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Zvezde granda..kako vam se cini? Empty Re: Zvezde granda..kako vam se cini?

    Počalji od Piink.Ladyy Pon Mar 09, 2009 12:08 am

    Sep..imaš previše slobodan stav..ja iskreno imam odvratno mišljenje o pojedinim narkomanima što se rock i heavy metal muzike tiče,pa sam uzdržana..jer znam koliko ih poštuješ..što se Milana Mitrovića tiče,ja ti sa ponosom mogu reći da sam ga lično upoznala..i lik je upravo suprotno od toga što si ti sad rekao.
    Takođe sam imala priliku da upoznam Marka Kostića.. dečko je pravi anđeo .. Razočarala sam se kad mi je rekao da ima devojku,ali mu Sandra odlično stoji..

    Sanja,što se njih dvoje tiče.. pogledaj samo koliko je toj babi ostalo od života..ona neće sagraditi ni dvogodišnju karijeru,jer očajno izgleda,očajno (po meni) peva..a današnja estrada ne zahteva samo dobro pevanje..oni ce joj kopati po životu,istoriji..ko zna sta ce sve izvuci,baba ce,veruj mi,sama odustati ..
    topalko bi jos i nekako mogao da prodje..ali sam na njega alergicna..prosto mi je antipatican ..ne mogu organski da ga svarim.
    I ne slažem se da baba peva bolje od bilo koga od trenutnih zvezda granda .. ako znaš onu pesmu ZVEZDE GRANDA,LEPE MLADE,ZVEZDE GRANDA,NOVE NADE..
    baba nit je lepa,nit je mlada..a snjom nema nade.
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Zvezde granda..kako vam se cini? Empty Re: Zvezde granda..kako vam se cini?

    Počalji od Ikac&Njanja Pon Mar 09, 2009 3:05 pm

    Jovana baba ima glas.. ali svako ima svoj ukus i jos nesto ta zena nema vise od 45 godina tako da je malo ruzno da je nazivas babom.. s obzirom da recimo moja majka ima 50 godina... znaci i ona je baba....

    A za svoje godine Svetlana izgledna odlicno.. sto puta bolje od one prostakuse od Stoje koja pojma ne ume da peva

    Ali kao sto sam vec rekla, svako ima prava na svoj izbor i ukus, tu ne vredi raspravljati
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Zvezde granda..kako vam se cini? Empty Re: Zvezde granda..kako vam se cini?

    Počalji od Deliverance Pon Mar 09, 2009 3:42 pm

    i ja sam pre cula kako svilar peva slucajno na tv-u i dobar je decko:) al u sustini ne pratim to jer ne slusam tu ziku...
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Zvezde granda..kako vam se cini? Empty Re: Zvezde granda..kako vam se cini?

    Počalji od SEPULTURA Pon Mar 09, 2009 5:38 pm

    Mrwica ::Sep..imaš previše slobodan stav..ja iskreno imam odvratno mišljenje o pojedinim narkomanima što se rock i heavy metal muzike tiče,pa sam uzdržana..jer znam koliko ih poštuješ..što se Milana Mitrovića tiče,ja ti sa ponosom mogu reći da sam ga lično upoznala..i lik je upravo suprotno od toga što si ti sad rekao.

    Znam ga bolje od tebe veruj mi,kontam ja to su sve dobri momci,al taj Milan Mitrovic on je teski probisvet,mentol nema sta nije.Ide po kafanama penje se na stolove i lomi case i flase i vice ajde LOMI LOMI LOMI,divlja,previse se,izvinjam se na izracu kurci.Ja mogu da se zakunem da sve to istina,zivi on u Kuli a ja u Crvenki pa mogu do Kule peske stici za sat vremena i tamo sam skoro svakog vikenda i odem ovako ponekad i vidim njega ili u Tvrdjavi u Kuli ili u Rafaelu,tu on obicno ide.
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Zvezde granda..kako vam se cini? Empty Re: Zvezde granda..kako vam se cini?

    Počalji od Gossip girl Sre Mar 11, 2009 12:55 am

    ispali wuk i iwa jbg...drago mi je jer se dewojka samo prowlacila sa njim a nema pojma da pewa..pa sta ako ima muzicku skolu ...to ne znaci da zna da pewa...a bas mi je zao zbog njega widi se da je dobrica a i ima lep glas...
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Zvezde granda..kako vam se cini? Empty Re: Zvezde granda..kako vam se cini?

    Počalji od Piink.Ladyy Sre Mar 11, 2009 8:09 pm

    Ikac&Njanja ::Jovana baba ima glas.. ali svako ima svoj ukus i jos nesto ta zena nema vise od 45 godina tako da je malo ruzno da je nazivas babom.. s obzirom da recimo moja majka ima 50 godina... znaci i ona je baba....

    A za svoje godine Svetlana izgledna odlicno.. sto puta bolje od one prostakuse od Stoje koja pojma ne ume da peva

    Ali kao sto sam vec rekla, svako ima prava na svoj izbor i ukus, tu ne vredi raspravljati

    Uprawo zato,nisam uopste htela da kažem da je twoja mama baba..već je ova baba zato što ceka poslednji trenutak svog života da se proslawi ..
    neznam,ali meni se ona uopšte ne sviđa..ja sam twoju mamu widela na slici,i ona daleko bolje izgleda nego owo cudowiste..
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Zvezde granda..kako vam se cini? Empty Re: Zvezde granda..kako vam se cini?

    Počalji od SEPULTURA Sre Mar 11, 2009 11:05 pm

    Svetlana je za svoje godine riba i po kad nabaci sminku :D
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Zvezde granda..kako vam se cini? Empty Re: Zvezde granda..kako vam se cini?

    Počalji od Ikac&Njanja Čet Mar 12, 2009 5:02 pm

    Mrwica ::
    Ikac&Njanja ::Jovana baba ima glas.. ali svako ima svoj ukus i jos nesto ta zena nema vise od 45 godina tako da je malo ruzno da je nazivas babom.. s obzirom da recimo moja majka ima 50 godina... znaci i ona je baba....

    A za svoje godine Svetlana izgledna odlicno.. sto puta bolje od one prostakuse od Stoje koja pojma ne ume da peva

    Ali kao sto sam vec rekla, svako ima prava na svoj izbor i ukus, tu ne vredi raspravljati

    Uprawo zato,nisam uopste htela da kažem da je twoja mama baba..već je ova baba zato što ceka poslednji trenutak svog života da se proslawi ..
    neznam,ali meni se ona uopšte ne sviđa..ja sam twoju mamu widela na slici,i ona daleko bolje izgleda nego owo cudowiste..


    Joko hwala na komplimentu za moju mamu.. A li svakome treba da se pruzi prilika.. sasa je u njoj video kvalitetnog pevaca, sto i jeste i to je to
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Zvezde granda..kako vam se cini? Empty Re: Zvezde granda..kako vam se cini?

    Počalji od Mara Čet Mar 12, 2009 6:12 pm

    Ja to ne gledam.Smaraju me, kao da grand ne donosi sam po sebi kic nego im treba jos i onakvo "pruzanje sansi talentovanoj omladini"
    Necu da lazem da ne slusam neke pesme grand produkcije, ali sve to smatram kicom, a posebno kada onako krecu da skacu kad prodju u "sledeci krug"
    Oni se jadni muce, a nekim ribama iz granda je bilo dovoljno da samo, izvinite na izrazu, rasire noge i vec imaju cd
    Sto se tice Ive i Vuka, slazem se sa Jowanom, ona se samo provlacila sa njim, a njega smatram dobrim deckom i pevacem kojim ima dobar potencijal.
    Toliko od mene
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Zvezde granda..kako vam se cini? Empty Re: Zvezde granda..kako vam se cini?

    Počalji od SEPULTURA Pon Mar 16, 2009 11:05 pm

    Cipela-glava-kasika-viljuska-noz-ide-brzi-voz gfgfgf
    Leena Aya Wolff
    Leena Aya Wolff
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 80
    Godina : 30
    Lokacija : Over the hills and far away
    Datum upisa : 21.07.2009

    Zvezde granda..kako vam se cini? Empty Re: Zvezde granda..kako vam se cini?

    Počalji od Leena Aya Wolff Sre Avg 05, 2009 8:08 pm

    Nadje se po neka dobra,ali uglawnom je sve ...da ne kazem...otislo u propast
    Na primer,jeste Milan Stankovic cute,ali su mu pesme besmislene...Ivana,Zivana,tijana,Dijana...*cenzurisano...ajd stavi i Peru i Ziku...
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Zvezde granda..kako vam se cini? Empty Re: Zvezde granda..kako vam se cini?

    Počalji od Gossip girl Ned Avg 09, 2009 2:34 am

    Drago mi je da je pobedio Darko decko ima sawrsen glas skidana najwece pewace Sbana i Ljubu Alicica a tek je poceo da pewa ...

    Sponsored content


    Zvezde granda..kako vam se cini? Empty Re: Zvezde granda..kako vam se cini?

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pon Maj 20, 2024 1:43 am