FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+5
Gossip girl
bbabystorie
Piink.Ladyy
^_HipHopGirl_^
smile_girl
9 posters

    Moj ljubimac

    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Moj ljubimac Empty Moj ljubimac

    Počalji od smile_girl Čet Nov 20, 2008 3:18 am

    Pre dve godine uginuo je moj macor Zuca .bio je moj "kucni ljubimac" oko dve godine.i onda jednoga dana je nestao i nije ga bilo tri dana.kada se vratio ,bio je sav izubijan i nije mogao da se krece dobro,nije mogao da jede.kroz dva dana je uginuo. Verovatno ga je neko mucio i otrovao. Meni je bilo jako tesko kada sam saznala da je uginuo,mnogo sam ga volela i plakala. iako je on samo macka kao sto kaze moj deda,on je bio jedno predivno i pametno stvorenje.Njegove tople oci razmele su svaki moj pogled
    evo danas ima drugog macora,koga takonde jako volim ali cesto se setim mog zuce,e kakav je to macor bio.
    Mojoj drugarici se desilo to da su joj psa zgazila kola i taj dan u skoli kada je dosla uplakana,svi smo sa njom zalili.
    Cilj ove price je.Da li se wama desilo da vam ugine kucni ljubimac,ili da se izgubi ili da vam ga ukradu?I kako ste to prezalili?
    ^_HipHopGirl_^
    ^_HipHopGirl_^
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 1152
    Godina : 29
    Datum upisa : 15.10.2008

    Moj ljubimac Empty Re: Moj ljubimac

    Počalji od ^_HipHopGirl_^ Čet Nov 20, 2008 12:18 pm

    pa, svaki moj ljubimac kojeg sam imala do sad je uginuo ili pobjegao....
    Jedino sam plakala kad je uginuo hrcak Sony, njega sam najvise zalila, ove ostale nesto i nisam, nisam bila toliko wezana za njih... npr ribice kad su uginule samo sam slegnula ramenima... Takodje sam plakala kad sam bila manja kad su mi pobjegli zamorci, njih sam stvarno voljela bas puno... A kornjaca sam imala mali milion i uglavnom su bjezale.... Najgore mi je bilo kad je jedna skocila sa terase, ne bas skocila ali pala dole, sa 4. sprata, izasla je i njene kutijice i kako smo imali otvorenu terasu pri dnu izasla je tuda i pufff... pala...... Sad
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Moj ljubimac Empty Re: Moj ljubimac

    Počalji od Piink.Ladyy Čet Nov 20, 2008 3:50 pm

    Da..gubila sam kucne ljubimce.i svakog sam na poseban nacin oplakala Wink
    ipak,kucne ljubimce smatram deo porodice.. Jer i oni jedu kao i mi ,imaju svoje obroke i zivimo u istom dvoristu ili pod istim krovom Wink ..
    Nazalost to najvise decu moze da pogodi,jer vecina dece obozava kucne ljubimce..kao ja recimo kad sam imala 3-4 godine..za mackama sam bila luda..imali smo na Islandu u stanu malog Micu .. ja sam od njega cuda radila,plesala snjim..kad se zavuce pod kauc a rep mu ostane napolju,najsladje mi bilo da ga izvucem ,vukuci za rep..ma strasno Wink ..nazalost,mico je umro ..nikada nisam saznala tacno zasto.. da li ga je neko ubio,otrovao ili sta se s njim stvarno dogodilo neznam..ja sam ga samo videla mrtvog i naravno jedva prezalila njegovu smrt.a mamu i dan danas kad pitam, ''jao kad je to bilo,pa ni ne secam se'' ..
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Moj ljubimac Empty Re: Moj ljubimac

    Počalji od bbabystorie Ned Nov 23, 2008 12:58 am

    Nasla sam jednom jednu malu macu,mama je valjda izgubila kad jih je selila s mesta na mesto,ja je uzmem kod mene u kuci,davala joj mleko na malu flasicu dok ojaca,zvao se max i bio je prelep
    Jedne noci su se djeca jurila po kuci i sin ga ne vidi kako je trcao(toliko je bio mali) i nagazi ga
    jao koliko sam plakala,dva sata
    posle smo ga zakopali iza kuce i sva su djeca iz komsiluka stavila cvijece
    jao kako je to bilo tuzno
    ^_HipHopGirl_^
    ^_HipHopGirl_^
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 1152
    Godina : 29
    Datum upisa : 15.10.2008

    Moj ljubimac Empty Re: Moj ljubimac

    Počalji od ^_HipHopGirl_^ Ned Nov 23, 2008 4:31 pm

    jaooo, ja moram ovo da napisem, toliko sam srecna, najwjerowatnije dobijam stene bijelog labradora sledece nedelje, ako ne sledece onda one tamo, zato sto su se rodili prije jedno 20ak dana pa ne mozemo odma da ih odvojimo od majke :)
    aaaa jedwa cekam :)
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Moj ljubimac Empty Re: Moj ljubimac

    Počalji od Gossip girl Sub Jan 10, 2009 7:59 pm

    moj ljubimac je moja kornjaca..zowe se Tweety..imam je od swoje osme godine...weca je od moje sake..mnogi kazu da je to najweca kornjaca koju su wideli...hranim je nekim racicima,....nzm stwarno sta bi wam wise rekla...
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Moj ljubimac Empty Re: Moj ljubimac

    Počalji od Mara Uto Jan 13, 2009 4:00 am

    Imala sam do skoro psa,zvao se Misko bio je rot,ali je uginuo posto je bio vec star...Hranili smo ga onom hranom za pse,ali se najvise odusevljavao jogurtom
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Moj ljubimac Empty Re: Moj ljubimac

    Počalji od SEPULTURA Ned Jan 18, 2009 10:15 pm

    Moj ljubimac 2wddpxj

    Evo jedne zajednicke slike mene i njega,on je insistirao ahahahah Inace ja ga zovem Dark (tama prevedeno na srpski) a ostali ga zovu cigan smeh Najvise mene voli zato sto ga ja hranim,mazim i pazim,obozavam ga,on je ujedno i meni najdrazi clan porodice,njega najvise volim :D

    Moj ljubimac 2wbuxkp

    Pored Dark macka imam i jednu malu macku,ja je zovem cingu-lingu a keva i ostali ciganka smeh Malo je bezobrazna,kad ja jedem penje mi se u krilo pa oce i ona da jede pa nekad dobije i po usima,malo cesce smeh

    Moj ljubimac Mcymc7

    3 ljubamac po redu je moj papagaj Žuco,ja sam mu dao ime.Rasa Nimfa.Ne zna da leti pa ga zato bas i ne pustam cesto napolje iz kaveza a imam i dve macke u kuci tako da kad su one napolju i kad sam raspolozen pustim ga malo.Zna da kaze jednu rec samo,svoje ime-Žuco.Ima kljun ostar ko noz,mene je par puta raskrvario i to dobro,al to samo ako ga nerviram ahahahah
    ~*~mrkvili~*~
    ~*~mrkvili~*~
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 363
    Godina : 33
    Lokacija : Becej
    Datum upisa : 07.12.2008

    Moj ljubimac Empty Re: Moj ljubimac

    Počalji od ~*~mrkvili~*~ Čet Mar 12, 2009 6:38 pm

    Pre par godina sam izgubila mog najdrazeg papagaja...Zvao se Miki,bio je vedro plave i bele boje...Imala sam ga 8 godina i dan danas kad ga se setim placem...
    Uginuo je nesrecnim slucajem,tj. mama ga je slucajno zgazila i slomila mi vrat...Iako je znao da leti najvise je voleo da seta po podu i bio je pored stolice na kojoj je mama sedela i kad je ustajala nije ga videla i stala je nogom na njega SadSadSad
    _RePeRkA
    _RePeRkA
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 371
    Godina : 26
    Lokacija : pravo do ludnice,pa kroz prva vrata desno pa ona severno i tak
    Datum upisa : 16.01.2009

    Moj ljubimac Empty Re: Moj ljubimac

    Počalji od _RePeRkA Uto Jul 14, 2009 5:39 pm

    Da imala sam malu kucu usvojila sam je neko je bacio ja je zvala Mrwica a ostali Mara
    Smo sto su je zgazila kola a nije jos upoznala svet Sad

    Imala sam jos jednu kucu ,racnu kucu, zvala se dona sa ljom nikad nisam odkrila sta se desilo samo je jednog jutra nije bilo

    Imala sam i jednu macu omacila se pa izgubila!!!

    Nisam ja los vlasnik imam jos 4 maceta i 2kuceta a oni se jos drze gfgfgf

    Sponsored content


    Moj ljubimac Empty Re: Moj ljubimac

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub Maj 11, 2024 4:04 pm