FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+2
smile_girl
Angel
6 posters

    Sta otkriva vas kucni ljubimac

    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    Sta otkriva vas kucni ljubimac Empty Sta otkriva vas kucni ljubimac

    Počalji od Angel Pon Avg 11, 2008 9:07 pm

    Da li ste razmisljali o tome da ljubav prema odredjenoj zivotinji otkriva vasu prirodu i licnost?Psiholozi tvrde da opredeljenje za bas odredjenog ljubimca govori o vama.

    Psi:
    Oni koji vole pse,vole da daju i da primaju emocije.Obozavaju da su nekom potrebni,i da neko moze na njih uvek da racuna.Gotovo da se identifikuju sa zivotinjama koje obozavaju.

    Macke:
    Osobe koje obozavaju macke,uzivaju da se s vremena na vreme maze,ali istovremeno cuvaju svoju nezavisnost.Nisu im potrebni veliki izlivi emocija,vec vise vole tihe intimne trenutke.Druge osobe dozivljavaju kao kompleksne misterije,koje treba istraziti.Vole svoj dom i dosta vremena provode u njemu i trude se da on bude privlacan i drugima.

    Ptice:
    Ljudi vezani za ptice vole jedinstvene i ekscentricne stvari.Imaju sopstveni sistem vrednosti i veoma su izbirljivi po pitanju ljudi koje vole.Vole privatne sale i apsurdnu stranu zivljenja.

    Ribice:
    Osobe koje ispoljavaju ljubav prema ribicama naglasene su estete.Vizuelan momenat im je mnogo vazan.Vole vodu i u njoj osecaju bogatstvo pokreta.Teze da putuju,radi novih iskustava, i da donose delice dalekih zemalja u svoj svet.

    Konji:
    Ljudi koji vole konje,duboko se vezuju za odredjenu osobu i mesto.Ponekad im se cini da vise vole zivotinju nego svog partnera.I najbolje im je u drustvu koji dele njihovu strast.
    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Sta otkriva vas kucni ljubimac Empty Re: Sta otkriva vas kucni ljubimac

    Počalji od smile_girl Pet Avg 15, 2008 2:20 am

    Macke:
    Osobe koje obozavaju macke,uzivaju da se s vremena na vreme maze,ali istovremeno cuvaju svoju nezavisnost.Nisu im potrebni veliki izlivi emocija,vec vise vole tihe intimne trenutke.Druge osobe dozivljavaju kao kompleksne misterije,koje treba istraziti.Vole svoj dom i dosta vremena provode u njemu i trude se da on bude privlacan i drugima.
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Sta otkriva vas kucni ljubimac Empty Re: Sta otkriva vas kucni ljubimac

    Počalji od Piink.Ladyy Pet Avg 15, 2008 4:11 pm

    Psi:
    Oni koji vole pse,vole da daju i da primaju emocije.Obozavaju da su nekom potrebni,i da neko moze na njih uvek da racuna.Gotovo da se identifikuju sa zivotinjama koje obozavaju.

    Jeste,apsolutno tacno Wink
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Sta otkriva vas kucni ljubimac Empty Re: Sta otkriva vas kucni ljubimac

    Počalji od bbabystorie Sre Avg 20, 2008 2:34 pm

    Macke:
    Osobe koje obozavaju macke,uzivaju da se s vremena na vreme maze,ali istovremeno cuvaju svoju nezavisnost.Nisu im potrebni veliki izlivi emocija,vec vise vole tihe intimne trenutke.Druge osobe dozivljavaju kao kompleksne misterije,koje treba istraziti.Vole svoj dom i dosta vremena provode u njemu i trude se da on bude privlacan i drugima.
    Tacno je sve ovo...takva sam JA stidimse juhu
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Sta otkriva vas kucni ljubimac Empty Re: Sta otkriva vas kucni ljubimac

    Počalji od Gossip girl Sub Okt 10, 2009 7:12 pm

    Ja imam kornjacu :P
    <<<SteFaN>>>
    <<<SteFaN>>>
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 114
    Godina : 30
    Datum upisa : 05.08.2009

    Sta otkriva vas kucni ljubimac Empty Re: Sta otkriva vas kucni ljubimac

    Počalji od <<<SteFaN>>> Uto Okt 13, 2009 4:08 am

    ja imam 3 machke Sta otkriva vas kucni ljubimac Icon_wink

    Sponsored content


    Sta otkriva vas kucni ljubimac Empty Re: Sta otkriva vas kucni ljubimac

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Apr 28, 2024 12:52 am