FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+6
BlueFairy
Mara
SEPULTURA
Gossip girl
Deliverance
Angelsmiledoll
10 posters

    New metal,new shit xD

    Tasha'94
    Tasha'94
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 166
    Godina : 30
    Lokacija : -Over The Rainbow-
    Datum upisa : 17.08.2009

    New metal,new shit xD - Page 2 Empty Re: New metal,new shit xD

    Počalji od Tasha'94 Pet Avg 21, 2009 12:22 am

    E al pazi, ne mozes tako da govoris. Realno, svako slusa sta se njemu svidja, nebitno da li TI mislis da je to kvalitetno ili ne. Iskreno, ne slusam ni Slipknot ni Sepulturu (niti sam iskreno CULA za to), ali ako ti gotivis to drugo, ne znaci da je neko pozer ako slusa to prvo...
    Bar ja tako mislim...
    avatar
    suzana97
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 4
    Godina : 26
    Datum upisa : 06.02.2011

    New metal,new shit xD - Page 2 Empty Re: New metal,new shit xD

    Počalji od suzana97 Pon Feb 07, 2011 12:35 am

    More mene boli uvo za to sta neki zagrizeni metalci, il' fenseri, who cares, misle o muzici koju slusam. Slusam ono sto se meni svidja. Primetila sam da mnogo ljudi koji su veoma vezani za iskljucivo rock i metal (posebno stariji), cim cuju da neko voli bend koj im se ne svidja i koji smatraju komercijalom i pozerima odmah tog smatraju za pozercinu bez dobrog muzickog ukusa. Naravno ne govorim o svima, to su neki pojedinci xD. Pa mislim, pustite ljude da slusaju sta se njima svidja xD. Zabole me i za to da l' ce neka dvanaestogodisnja devojcica da slusa Justina Biebera, ne cini muzicki ukus coveka (valjda)... cveticko fdg Inace volim neke pesme od Slipknota, Korna i LP-a... Od Limp Bizkita mozda samo neke starije pesme. A sad s'a ce neko da misli o tome: zabole me. Nemam nista protiv nu metala, al' ga i ne gotivim bas mnogo.

      Sada je Čet Maj 09, 2024 3:50 pm