FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+5
DuLcE_95
Mara
Piink.Ladyy
The King
SEPULTURA
9 posters

    Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce?

    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce? Empty Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce?

    Počalji od SEPULTURA Uto Mar 03, 2009 7:00 pm

    Hteo bih da znam koliko ste istrajni u nekom poslu sto zapocnete, da li ste vrijedni ili lijenjivci, opisite kako protice jedan vas prosjecni dan?
    The King
    The King
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 50
    Godina : 28
    Datum upisa : 31.10.2008

    Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce? Empty Re: Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce?

    Počalji od The King Uto Mar 03, 2009 8:50 pm

    Pa sad..... Kako kad...
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce? Empty Re: Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce?

    Počalji od Piink.Ladyy Uto Mar 03, 2009 9:30 pm

    King,tako je.. Kako kad.. i zavisi koji posao je u pitanju ..recimo najvise mrzim da perem sudje.. onda se zavalim u fotelju i gledam radije tv.. a recimo kad treba usisati ili slicno,tu sam prva. ne bunim se.
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce? Empty Re: Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce?

    Počalji od Mara Sre Mar 04, 2009 1:19 pm

    isto, zavisi za sta....
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce? Empty Re: Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce?

    Počalji od SEPULTURA Sre Mar 04, 2009 6:44 pm

    Uvek sam ja na kaucu ili na koznoj fotelji za kompom al bogami kad se radi za keš skacem ko ošuren Laughing Laughing
    DuLcE_95
    DuLcE_95
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 25
    Godina : 30
    Datum upisa : 03.03.2009

    Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce? Empty Re: Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce?

    Počalji od DuLcE_95 Sre Mar 04, 2009 11:08 pm

    zawisi,kako kad... npr. ne podnosim da perem sudje,a wolim da usisawam!
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce? Empty Re: Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce?

    Počalji od Ninaa Sre Mar 04, 2009 11:56 pm

    Zavisi sta je u pitanju..
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce? Empty Re: Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce?

    Počalji od Deliverance Čet Mar 05, 2009 1:00 am

    ako je nesto sto mi odgovara,definitivno nisam lenjivac xD al kad su u pitanju stvari koje moram da radim,onda rado dembelisem xD
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce? Empty Re: Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce?

    Počalji od Gossip girl Čet Mar 05, 2009 1:55 am

    lenja sam za kucne poslowe :))) a umem za druge stwari da budem bas wredna :)) pa prosle god sam sama organizowala celu zurku za decka za rodj u swe detalje ono bilo je sawrseno ....malo su mi pomogli ali sam swe sama smislila
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce? Empty Re: Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce?

    Počalji od Ikac&Njanja Čet Mar 05, 2009 4:16 pm

    E ostavite me samo ujutru da se naspavam a posle cu sve da uradim.. nikad mi nije tesko da pomognem ni kuci, ni ovako nesto.... ali ne volim kada mi se naredjuje, a kad ocu da teram inat onda necu da uradim nesto pa me ti moli koliko hoces

    Sponsored content


    Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce? Empty Re: Da li spadate u vrijednije osobe ili vise u lijenjivce?

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Apr 28, 2024 1:13 am