FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+12
Mara
Gossip girl
Samo_twoja
Angelsmiledoll
Splav-girl
~extra girl~
smile_girl
Darrko-
BlueFairy
Deliverance
bbabystorie
Piink.Ladyy
16 posters

    Da li je vaša duša u skladu sa godinama?

    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Da li je vaša duša u skladu sa godinama? Empty Da li je vaša duša u skladu sa godinama?

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Jun 15, 2008 1:14 pm

    Godine idu, i mi sa njima. Za nekoliko godina mozda se necemo ni prepoznati u ogledalu, ali nasa dusa je ono sto ostaje, ono sto nikada nece ostariti.
    Da li se osecate u skladu sa svojim godinama ili su godine samo broj u vasoj licnoj karti koji vam bukvalno nista ne znaci?
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Da li je vaša duša u skladu sa godinama? Empty Re: Da li je vaša duša u skladu sa godinama?

    Počalji od bbabystorie Pon Jul 21, 2008 10:13 pm

    Ne osecam se u skladu sa svojim godinama...osecam se mladje u dusi u srcu.Meni godine nista ne znace.
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Da li je vaša duša u skladu sa godinama? Empty Re: Da li je vaša duša u skladu sa godinama?

    Počalji od Deliverance Sre Jul 30, 2008 2:00 am

    Ne zelim da zvucim kao egoista,ali mentalno sam prevazisla svoje godine i to dosta...Mada u svakome od nas cuci dete koje zeli da bude slobodno i bezbrizno...
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Da li je vaša duša u skladu sa godinama? Empty Re: Da li je vaša duša u skladu sa godinama?

    Počalji od BlueFairy Pet Avg 22, 2008 3:33 pm

    Ponakada se osecam u skladu sa svojim godinama a po nekad starije...

    To po nekad pravi probleme...
    Darrko-
    Darrko-
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 159
    Datum upisa : 31.08.2008

    Da li je vaša duša u skladu sa godinama? Empty Re: Da li je vaša duša u skladu sa godinama?

    Počalji od Darrko- Ned Sep 07, 2008 3:50 pm

    Godine su za mene jedan obichan broj koji je dawno zapisan u knjigi rodjenih i u lichnoj karti..osecam se mladje..ja sam prakticno malo dete u telu mladica Wink
    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Da li je vaša duša u skladu sa godinama? Empty Re: Da li je vaša duša u skladu sa godinama?

    Počalji od smile_girl Ned Sep 07, 2008 3:51 pm

    kako kad.....nekada se ponasam kao malo dete,smejem se i glupiram.....
    a u nekim situacijama,vrlo sam ozbilna kao odrasla osoba........
    ~extra girl~
    ~extra girl~
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 99
    Datum upisa : 09.09.2008

    Da li je vaša duša u skladu sa godinama? Empty Re: Da li je vaša duša u skladu sa godinama?

    Počalji od ~extra girl~ Uto Sep 09, 2008 10:02 pm

    Po izgledu izgledam veoma starije.. kao da sam 92... možda... A u duši sam baš za svoje godine i u pubertetu samm... tako da nisam detinjasta, ne izlazim s porodicom, s mlađima od 12 godina, ne igram s elutkama, mrzim Zvončicu, ne volim rebelde i tako dalje.
    Splav-girl
    Splav-girl
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 104
    Datum upisa : 12.09.2008

    Da li je vaša duša u skladu sa godinama? Empty Re: Da li je vaša duša u skladu sa godinama?

    Počalji od Splav-girl Pet Sep 12, 2008 11:56 pm

    Pa mozda Wink nemogu to sama definisati po ponasanju..
    ali ja se osecam kao malo dete..tako da sudeci po samoj sebi nije u skladu sa godinama..ovakvo ponasanje i stav ne prilici devojci od 17 godina.
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Da li je vaša duša u skladu sa godinama? Empty Re: Da li je vaša duša u skladu sa godinama?

    Počalji od Angelsmiledoll Čet Okt 23, 2008 4:00 pm

    Dusa mi je isprepletana filozofskim mislima,naivnoscu deteta i velikom mastom...Takva cu uvek biti,manje vise...mogu samo da promenim po koju sitnicu...ali to sam ja sa svojim JA Wink
    Samo_twoja
    Samo_twoja
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 10
    Godina : 38
    Datum upisa : 25.10.2008

    Da li je vaša duša u skladu sa godinama? Empty Re: Da li je vaša duša u skladu sa godinama?

    Počalji od Samo_twoja Sub Okt 25, 2008 2:12 pm

    :kreza: nije..ja imam 22 godine a josh spawam sa plishanim medicima :kreza:
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Da li je vaša duša u skladu sa godinama? Empty Re: Da li je vaša duša u skladu sa godinama?

    Počalji od Gossip girl Čet Jan 08, 2009 9:51 pm

    zawisi od situacije...nekada se osecam tako starija,kao da je swe to za men elako,a i kada imam neki problem koji mogu da resim osecam se mnogo starija....Kada se nadjem u nekoj preteskoj situaciji kojoj nisam dorasla osecam se mladje,kao da imam mnogo manje godina nego sto bi treblao,neko sto swi drugi misle...
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Da li je vaša duša u skladu sa godinama? Empty Re: Da li je vaša duša u skladu sa godinama?

    Počalji od Mara Sub Jan 10, 2009 9:41 pm

    Msm da se cesto ocecam starije,jer kad pogledam po mom razredu vecina mi izgleda kao da su puno mladji
    Micika_:)_:)
    Micika_:)_:)
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 100
    Godina : 29
    Lokacija : U ludnici :)
    Datum upisa : 13.02.2009

    Da li je vaša duša u skladu sa godinama? Empty Re: Da li je vaša duša u skladu sa godinama?

    Počalji od Micika_:)_:) Čet Mar 05, 2009 12:10 pm

    Svi mi kazu da se ponasam zrelije od nekih svojih vrsnjaka...I jeste tako,sve gledam realno,iako je ponekad to jako lose-samu sebe bacim u depresiju.Nema nekih snova i mastanja(ok,mozda malo)....
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Da li je vaša duša u skladu sa godinama? Empty Re: Da li je vaša duša u skladu sa godinama?

    Počalji od SEPULTURA Pon Mar 30, 2009 8:26 pm

    Ja se definitivno isticem od svije dece,ja nisam ni dete ni covek vec nesto skroz cudno ja ne mogu sebe kao osobu da definisem,sto bi neki rekli:Ma ti si vanzemaljac gfgfgf gfgfgf
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Da li je vaša duša u skladu sa godinama? Empty Re: Da li je vaša duša u skladu sa godinama?

    Počalji od Mara Pon Mar 30, 2009 9:42 pm

    Vise se ne osecam u skladu sa svojim godinama, a i celo moje drustvo...Neke stvari su nas sve pojedinacno izmucile.A sve bi dala da sam kad neke devojke iz mog razreda, da sam tako bezbrizna, nevina i sve to...da ne mislim toliko o nekim stvarima
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Da li je vaša duša u skladu sa godinama? Empty Re: Da li je vaša duša u skladu sa godinama?

    Počalji od Piink.Ladyy Pon Mar 30, 2009 9:54 pm

    Ja sam sigurna da moja dusa nije u skladu sa godinama..
    pre svega,idem sa starijom generacijom u razred..mnogo sam razvijena fizički .. čak mi neki i povisuju godine za 2-3 ..
    što se duše tiče..smatram da se i u tome mnogo ističem..probala sam i videla toliko toliko toga sto me nateralo da odrastem..
    ^^CaCa^95^^
    ^^CaCa^95^^
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 288
    Godina : 28
    Datum upisa : 24.06.2009

    Da li je vaša duša u skladu sa godinama? Empty Re: Da li je vaša duša u skladu sa godinama?

    Počalji od ^^CaCa^95^^ Pon Jul 06, 2009 6:03 pm

    Msm da ne,zrelija sam za swoje godine..Wink Po razmishljanu,ofc..:D
    Tasha'94
    Tasha'94
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 166
    Godina : 30
    Lokacija : -Over The Rainbow-
    Datum upisa : 17.08.2009

    Da li je vaša duša u skladu sa godinama? Empty Re: Da li je vaša duša u skladu sa godinama?

    Počalji od Tasha'94 Uto Avg 18, 2009 2:04 pm

    Kazu mi da delujem mnogo starije, po nacinu pisanja, izrazavanja...(naravno, za to su "krive" mnogobrojne knjige).... (:

    Sponsored content


    Da li je vaša duša u skladu sa godinama? Empty Re: Da li je vaša duša u skladu sa godinama?

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Maj 12, 2024 8:08 am