FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+6
Lollipop
Deliverance
Angelsmiledoll
Ikac&Njanja
Piink.Ladyy
SEPULTURA
10 posters

    Chat o muzici

    ~*~mrkvili~*~
    ~*~mrkvili~*~
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 363
    Godina : 33
    Lokacija : Becej
    Datum upisa : 07.12.2008

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od ~*~mrkvili~*~ Pon Mar 09, 2009 2:15 am

    Deliverance ::maaah sta god slusali,to ne moze promeniti ono sto ste:) slusao metal ili turbo folk,ti si pametan ili glup,dobar ili licemer,nema to veze...uvek bilo tako i uvek ce biti :)
    jao konacno.....to sam htela da cujem! :):):)
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od Deliverance Pon Mar 09, 2009 3:39 pm

    ah to sam ja odavno rekla xD
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od SEPULTURA Pon Mar 09, 2009 5:32 pm

    ~*~mrkvili~*~ ::Upuceno SEPULTURI....
    To o cemu ti govoris su obicne predrasude o ljudima na osnovu njihovog opredeljenja u muzici i njihovog izgleda...
    Ja svakog petka i subote izlazim u diskoteke gde se pusta turbofolk,od diskoteke u koju stane 300 ljudi videla sam mozda par devojaka da imaju minic...pa sta...ako one to vole da nose ne mora da znaci da su kurve...i ti recimo ako volis da nosis crnu odecu,ne mora da znaci da si narkoman...zar ne?
    Ja slusam turbofolk...desi se ponekad da obucem minic,jel to sad znaci da sam ja kurva???
    To sto se one pevaljake u grandu oblace kao najveci sljam ne znaci da su i svi ljudi koji slusaju tu muziku takvi...
    A kad smo vec kod alkohola,jos ni jednom nisam videla da neko ide ulicom i vice ubila nas rakija,ali videla sam mlade,koju muziku slusaju ne znam,ali oblace se u crno,nose one ogromne cipele,kace lance na pantalone,oko vrata..itd...stalno sede na sred centra i ispijaju pivo i to ne samo vikendom nego svaki Boziji radni dan...I ajd sad reci da je to normlano,pa naravno da nije....
    Ja licno svojim ocima sam videla neke metalce kako u parku na decijem igralistu puse marihuanu,duvaju lepak i jos neke gluposti...Jel to sad znaci da su svi metalci takvi???Pa naravno da ne znaci...
    I to uopste nema veze sa tim ko je kakva osoba...Svi ljudi su isti bez obzira na zanr muzike koju slusaju...Imas mormalnih turbofolkera ali isto tako imas i onih drugih,tj. nenormalnih...I to sto vazi i za metalce i za emose,rokere..itd...

    Ma ne moze da se svadjaju turbofolker i metalac nema sile,ovaj ima svoje misljenje,ovaj drugi svoje i tu ne vredi,tu se moze do sutra.Isto ko sto ja poludim i istucem nekog uvek kad mi se unese u facu i dernja i kaze kako mozes to da slusas to samo vristeeee skice i polivaju se krvlju.Ja mu objasnim da ima podela metala:Black,death,heavy,power al to je glupo to ne konta i on opet svoje pa oni vristeeeee i skice i polivaju se krvlju i ja opet objasnim i on ne skonta a on sav zapenio i na kraju se potucemo,tako isto je i bilo i sa 99% posto folkera s kojima sam pricao o muzici,neverovatno koliko ih je to zatupelo da ne znaju vise gde im je dupe a gde im je glava.O ukusima se ne vredi raspravljati jer ili dobijes batina,napravis neko S***e istuces nekoga ili najmanje povredis nekog druga ili drugaricu svojim recima i postupcima.
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od Deliverance Pon Mar 09, 2009 9:09 pm

    izvesno je da se te dve strane ne razumeju kad je muzika u pitanju Wink onda je najbolje ne raspravljati o tome xD
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od SEPULTURA Pon Mar 09, 2009 11:04 pm

    Al sto je stos uvek se ja nadjem u drustvu takvih mentola i sad vidim da sam u manjini i necu ja da pustam nista svoje.Al to njih kopa moraju oni da kazu nesto i pocnu da napadaju.Al imam leka i za to.Uzmem sluske i nabijem u usi pa nek bleje koliko hoce Chat o muzici - Page 4 323196
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od Gossip girl Pon Mar 09, 2009 11:11 pm

    Mrwica ::Mrkvili skidam ti kapu na ovome..nemam šta da dodam ..osim da je žalosno što neki prave predrasude o ljudima po vrsti muzike koju gotive..
    bolje stavite prst na čelo i zapitajte se šta taj čovek ima dobro u sebi,koja mu je pozitivna strana .. osim toga,ja sam se dugo suzdržavala svojih komentara povodm ove muzike,jer lično znam mnogo osoba sa ovog foruma a i uživo koji obožavaju rock,heavy metal itd.. nisam ništa loše govorila o njima,ipak njih neko voli..ako se meni ne dopadaju,ne mora da znaci da ne sme ni drugima .. a sep iskoristi svaku sledeću priliku da dobro ispljuje turbofolk,i naravno navede da su sve devojke u minicu kurve..

    Uostalom,moram da naglasim ..ja se uvek bolje provedem uz narodnjake,turbofolk i zabavnu muziku ..elektronska muzika,heavy metal i rock mi buše bubne opne..mogu da ih slušam,samo ponekad .. od 365 mogu izdvojiti 5 dana pod rock muzikom,eto toliko.Turbofolk uzvraća udarac. goodjob
    ...


    swaka cast.... goodjob


    a ti sep znas da ja nemam nista protiw tebe,ali stwarno nemas prawo da proziwas turbofolk.eto ja to slusam i cesto nosim minic pa da li ti mislis da sam i ja kurwa?
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od Deliverance Pon Mar 09, 2009 11:26 pm

    ma ne verujem da je sep generalizovao turbofolkerke Wink ja bih pre rekla da je mislio na 'umetnice' sa estrade,a ja,koliko god ne volim predrasude,delim njegovo misljenje kad su ti ljudi u pitanju...ako vec smatraju da prave dobru muziku,cemu toliko eksploatisanje,otkrivanje,izazivanje skandala?msm dajte...
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od SEPULTURA Pon Mar 09, 2009 11:27 pm

    Pa ne mora da znaci samo minic,znaci ja obucem minic i ja sam kurva onda gfgfgf gfgfgf gfgfgf Ne branim ja nikome da oblaci minice al ima one devojke tipa ajmo sad da popijemo bure alkohola i sa prvim deckom da se izvatamo i izjbemo.E aj mi ti sad iskreno reci,da li ima dosta takvih?

    Kod mene ih ima more,naravno da ima normalnih,nemam ni ja nista protiv tebe.Ja ne vredjam vas,vredjam muziku,to nije isto.Mislim ono vredjate i vi metal ja imam svoju odbranu i naravno imace i vi vasu,ovakvi razgovori se vode do sutra i sasvim je suludo otvarati temu o narodnjacima ili tako nesto,tu bi bilo svasta.
    A onaj Grand majku mu je ko striptiz bar,ljudi sigurno vise dolaze da gledaju golotinju i skandale nego da slusaju muziku.
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od Gossip girl Sre Mar 11, 2009 12:06 am

    da ali ne znaci da su swe te dewojke koje to pewaju takwe...pogledaj olju karleusu...realno ja sam mislila da je isfolirana kucketina ali poste wip welikog brata uporedila sam nju i gogu i shwatila sam da je extra osoba...odusewila me je prawa je osoba sa stawom...tanja sawic,ilda saulic,silvija nedeljkovic..ukucaj ta imena na google i pogledaj kako se oblace..a opet imaju extra muziku...ne mozes njih porediti sa karleusom i ostalima koji se goli pojawljuju...to bi bilo kao ja da kazem da je swako ko je u nekoj metal grupi satanista,sektas...
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od SEPULTURA Sre Mar 11, 2009 12:14 am

    Olja i Goga su bile najvece curke koje su ubacili u Vb,navijao sam da ispadnu obadve,aj Olja i boze pomozi nekako na misice jedva prodje al Goga teska kurvetina.Dobro al njih manje pustaju,pustaju Indiru i Kseniju sto sam bacio neki dan pogled,izvatale se u pesmi da je to jezivo a masa samo bulji a jos tu ima kretenki al ove sto se ne skidaju bas i ne pustaju,te im nisu zanimljive :D Pa ako cemo tako u metalu se mozda predstavljaju kao sektasi i satanisti u javnosti i pisu takve pesme a u stvari su teski vernici,tako je to kod mnogih bendova.A jbg oni nemaju toliko seljacenje ko mi.
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od Gossip girl Sre Mar 11, 2009 12:41 am

    ma nije uopste poenta u tome nego meni smeta sto ti nepostujes to..ti slusam metal a moj staw prema tome je -dobro slusaj ga,lepo ako ti se swidja,to mislim i za swe metalce,pa i jelena i masa to slusaju,,ali one ne idu i proziwaju turbofolk,one to ne wole ok kapiram njihowo misljenje ali pogledaj swoje postowe ti kao da swe pokusawas da ubedis da je to nesto sto je lose
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od SEPULTURA Sre Mar 11, 2009 12:43 am

    Jbg ja sam rekao da ce ispasti jako lose ako pocnemo o narodnjacima,neko je poceo da prica o tome i onda jbg,tako to pocne iz price opustene u prepirku.Da stavimo mi tacku na ovo.
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od Gossip girl Sre Mar 11, 2009 12:44 am

    ma nije prepirka ja se ne swadjam sa tobom niti ni sa kim odawde wec samo kazem da nemam nista protiw was metalca swe dok ne pocnete da dirate turbofolk.ni ja ne slusam samo to ali 50 % pesama koje slusam su tog zanra i stwarno ne wolim da neko lose prica o tome
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od SEPULTURA Sre Mar 11, 2009 12:48 am

    A zasto neces turbofolkere da komentarises??? Mrkvili je pitala i ja sam rekao da nije vredno pomena i zapisao jos nesto i onda odatle u svadju i prepirku.Ja i dalje imam isto misljenje o tome,nisam ga sam izneo vec su mi postavili pitanje i ja samo odgovorio na njega.Prepirke i svadje izmedju folkera i metala ce trajati vecno,osim naravno ako neki od ta dva muzicka pravca propadne sto cisto sumnjam.
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od Gossip girl Sre Mar 11, 2009 12:52 am

    da ali to kao ma nisu wredni ni pomena...da wredni su pomena jer ipak to je muzika koju wecina ljudi slusa..bar owde u srbiji...kao sto ti wolis metal mi wolimo to...

    i da stawimo tacku na owu temu nebitno je potpno...e jel ste culi da madona dolazi?
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od SEPULTURA Sre Mar 11, 2009 12:53 am

    Samo da dodam,ja to zovem strani turbofolk Laughing
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od Gossip girl Sre Mar 11, 2009 12:57 am

    e sep stwarno Laughing a ja nju bas wolim pogotowo ona la isla bonita....hung up,,sorry,4 minutes...a i koncert je na uscu sto mi je na 20 min od kuce pa zasto ne bi otisla
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od SEPULTURA Sre Mar 11, 2009 1:03 am

    Pa lep provod unapred ako budes isla. Nikako da se slozimo u muzici pa to je strasno Laughing Laughing Laughing A ima nesto sto volimo oboje RHCP i Riblja Corba Laughing
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od Gossip girl Sre Mar 11, 2009 1:26 pm

    riblja corba :)))))))

    ne wolim peperse...a jel slusas house?
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od SEPULTURA Sre Mar 11, 2009 2:15 pm

    Ne volim house al obozavam trance ovog tipa :)))))))))))


    https://www.youtube.com/watch?v=r-jwq5lC7DM

    P.S voli li ko D&B (drum and bass)?
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od Angelsmiledoll Sre Mar 25, 2009 3:32 pm

    Ej ljudi...

    VeLiKa SvIrKa
    SKC living room
    31.03.2009.

    Bendovi: Nije lose(hard rock) & N.O.S.T.(alternativni rock)

    22:00 h

    Bassista i pevac iz N.O.S.T.-a su mi drugovi iz kraja.

    Dodjite da uzivamo svi zajedno. :)
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od Ikac&Njanja Sre Mar 25, 2009 4:35 pm

    Dodjem ako mi platitie bus ili doletite po mene :p
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od Angelsmiledoll Sre Mar 25, 2009 5:02 pm

    ehehe cemo i to sredimo Laughing
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od Gossip girl Sre Mar 25, 2009 10:48 pm

    xexe znam jednog decka koji bi dusu dao za a.rok
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od Angelsmiledoll Sre Mar 25, 2009 11:20 pm

    eto,mozes da mu kazes za svirku i nek dodje :)

    Sponsored content


    Chat o muzici - Page 4 Empty Re: Chat o muzici

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pon Maj 20, 2024 5:11 pm