FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+29
~coka~
^^CaCa^95^^
*Sladja*
Fun Girl
Taša :)
Mara
Andrijana96
Milica_94
Ika
{LoVe FacTorY}
_Miss Z_
^_HipHopGirl_^
sweety teenka
~*~mrkvili~*~
~Fairy Annie~
Diamond_girl
Deliverance
**jaca**
pikachu
Ikac&Njanja
saskica92
BlueFairy
smile_girl
Angelsmiledoll
buuuuuubicaaaaaa
Angel
butterfly-girl
bbabystorie
Piink.Ladyy
33 posters

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od Piink.Ladyy Ned Jun 15, 2008 9:53 am

    Da cujem,kojim recima ste joj rekle,a koja je bila njena reakcija?

    ajde ja cu prva da probijem led ahahahah
    Kod mene je to bila citava komedija,steta sto nisam snimila kamerom ahahahah
    Ja kad sam ugledala krv,pocela sam da drecim po kuci,gledala sam filmove kad pucaju u coveka,pa iskrvari i umre.
    Mislila sam da cu i ja umreti ahahahah
    Mama je pokusala da mi objasni,a ja sam i dalje terala svoje,dok se nije i tata pridruzio i nekako su mi utuvili u glavu da necu umreti i da je to prirodna stvar ahahahah
    bbabystorie
    bbabystorie
    Glavni moderator
    Glavni moderator


    Broj poruka : 4755
    Lokacija : tamo daleko
    Datum upisa : 11.04.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od bbabystorie Ned Jun 15, 2008 11:14 am

    ja se ne secam Rolling Eyes
    butterfly-girl
    butterfly-girl
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 559
    Datum upisa : 06.04.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od butterfly-girl Ned Jun 15, 2008 4:01 pm

    pa...rekla sam prvo seki,pa onda ona rekla mami posto ja se jako stidila da joj kazem :S
    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od Angel Ned Jun 15, 2008 6:03 pm

    Jaoo boze kod mene je ispalo smesno...ja sam pocela da mucam ja umesto da kazem normalno..ja sam krenula owako..mammmaa a ona molim?a ja krenem opet dobiiillaaa samm...a ona wec pomislila jedinicu iz matematike...a ona pa kako pa sta..na kraju sam posizila da sam se proderala da me je ceo ulaz cuo ahahahah
    buuuuuubicaaaaaa
    buuuuuubicaaaaaa
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 273
    Godina : 33
    Lokacija : cvet :P :D
    Datum upisa : 16.05.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od buuuuuubicaaaaaa Ned Jun 15, 2008 11:39 pm

    ahahhaha baby koja ludnica

    ja sam samo ustala jedno jutro i videla malo vrlo malo krvi i kazem mami jaooo dobila sam i ona kaze dobro :S i nista vise :S... posle toga nisam imala godinu dana :D al nije bilo smesno sve ono kao da imam redovno :P
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od Angelsmiledoll Pon Jun 16, 2008 7:26 pm

    Ja sam bila u selu bas tad :P
    Nista rekla sam mami i sve je bilo normalno :D nemam neke strasne price hahaha :D
    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od smile_girl Ned Jul 13, 2008 8:52 pm

    Ja sam lepo prisla i rekla da sam dobija.Nisam imala nikakvih problema oko toga.
    Nije bilo nikakvih komedija..................... Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? 586816
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od BlueFairy Ned Avg 24, 2008 3:30 pm

    Ja sam videla da sam dobila, otisla do mame i probudila je rekla i pitala: "A sta ja sad da radim?" :D ...
    saskica92
    saskica92
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 79
    Godina : 31
    Lokacija : u stefanovim mislima...
    Datum upisa : 13.08.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od saskica92 Uto Avg 26, 2008 12:45 pm

    blama....bila je zima, i spavala sam u gacicama...a mamu to strasno iritira.
    usla je u moju sobu, a ja bila otkrivena...ona nesto pocela da drami, kako cu se razboleti, i nikad necu imati dece....ja odem do toaleta, heheheh...i vidim....:) i nista, rekla sam joj da cu imati dece....a ona kaze "cestitam"...hehehheehhe
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od Ikac&Njanja Uto Avg 26, 2008 1:26 pm

    bila sma kod drugarce i otisla sam u kupatilo... i vedila krv na gacicama... pozvala sma mamu i samo joj rekla, mislim da sam dobila kupi mi uloske
    pikachu
    pikachu
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 28
    Godina : 27
    Lokacija : ...negde iznad duge...
    Datum upisa : 17.08.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od pikachu Pet Avg 29, 2008 2:33 pm

    jaoooj...ja sam pocela da placem.... ahahahah strasno!!! jos + sam kasnila u skolu...ludnica je bila Laughing
    **jaca**
    **jaca**
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 359
    Godina : 28
    Lokacija : ub
    Datum upisa : 10.08.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od **jaca** Sub Avg 30, 2008 8:50 pm

    ja joj nisam ni rekla ona je stavljala ves u masinu i videla da su mi gacice krvave i posle me je pitala jesam li dobila ja rekla da i ona mi kupila uloske i to je to
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od Deliverance Ned Avg 31, 2008 1:45 am

    izasla sam iz wc-a i rekla 'e imam krv na gacama' Laughing dosadnomije
    avatar
    Diamond_girl
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 265
    Godina : 30
    Datum upisa : 28.04.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od Diamond_girl Pon Sep 01, 2008 2:19 pm

    ja joj goworim.. ''mama...ja sam ix dobila....'' a mama mrtwa ladna..eto ti ulosci u wc-u.. :) cveticko
    ~Fairy Annie~
    ~Fairy Annie~
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 112
    Datum upisa : 01.09.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od ~Fairy Annie~ Pon Sep 01, 2008 11:22 pm

    pa rekla sam maaaaaaaaaaaaaammmmmmaaa dodji wamo imam nesto crveno na gacicama :ahahahaha:
    ~*~mrkvili~*~
    ~*~mrkvili~*~
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 363
    Godina : 33
    Lokacija : Becej
    Datum upisa : 07.12.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od ~*~mrkvili~*~ Ned Dec 07, 2008 11:13 pm

    ja sam iskreno prvo rekla tati...mami sam rekla tek posle 3 meseca
    sweety teenka
    sweety teenka
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 10
    Godina : 29
    Datum upisa : 14.12.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od sweety teenka Ned Dec 14, 2008 10:56 pm

    ja tati nisam ni rekla jos uvek...xexexe
    msm stidim se....
    a mami.......dobila sam je na raspustu u nemackoj, a ona se vratila kutji pre nas...mi smo ostale sa babom...i BUF dobila sam M!!!!
    kad me je nazvala rekla sam joj....xD
    ^_HipHopGirl_^
    ^_HipHopGirl_^
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 1152
    Godina : 29
    Datum upisa : 15.10.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od ^_HipHopGirl_^ Uto Dec 16, 2008 12:55 pm

    Moja je bila na poslu i ja je zwala uplakana swa... jaoooj kad se sjetim (:
    _Miss Z_
    _Miss Z_
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 27
    Godina : 28
    Datum upisa : 25.12.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od _Miss Z_ Čet Dec 25, 2008 11:58 pm

    ja jos nisam dobila xD
    {LoVe FacTorY}
    {LoVe FacTorY}
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 17
    Godina : 27
    Datum upisa : 25.12.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od {LoVe FacTorY} Pet Dec 26, 2008 4:26 pm

    jos nisam dobila tetkicu (menstruaciju) xD xD
    Ika
    Ika
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 88
    Godina : 29
    Lokacija : munze konza i bataja siti
    Datum upisa : 10.01.2009

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od Ika Sub Jan 10, 2009 9:32 pm

    ja sam asamo rekla...da mi kupi uloske..dowoljno je...nema tu nikakwe mudrolije
    Milica_94
    Milica_94
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 159
    Godina : 29
    Lokacija : Zemun
    Datum upisa : 15.01.2009

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od Milica_94 Pet Jan 16, 2009 12:29 am

    Ja sam to skroz opusteno rekla.....bez ikakvog blama jer je to nesto prirodno....
    avatar
    Andrijana96
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 2
    Godina : 27
    Datum upisa : 30.01.2009

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od Andrijana96 Pet Jan 30, 2009 3:13 am

    Joj... ja sam otisxla u wc, i pocela da vristim odjednom... mislim da me je ceo ulaz cuo.. onda je usla mama i rekla sta je bilo, a ja sam rekla da nikad visxe necu jesti cveklu! kasnije mi je objasnila po 100 put kako je to sasvim normalno,, hmm,,, pa to i nije bilo tako davno... xD!!
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od Mara Pet Jan 30, 2009 10:13 pm

    najnormalnije....jednostavno sam joj rekla
    Taša :)
    Taša :)
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 44
    Godina : 31
    Lokacija : Zemun
    Datum upisa : 17.01.2009

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od Taša :) Uto Feb 10, 2009 9:44 pm

    Slažem se sa Marom! Me toooo! :)))

    Sponsored content


    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pon Maj 13, 2024 3:56 am