FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+29
~coka~
^^CaCa^95^^
*Sladja*
Fun Girl
Taša :)
Mara
Andrijana96
Milica_94
Ika
{LoVe FacTorY}
_Miss Z_
^_HipHopGirl_^
sweety teenka
~*~mrkvili~*~
~Fairy Annie~
Diamond_girl
Deliverance
**jaca**
pikachu
Ikac&Njanja
saskica92
BlueFairy
smile_girl
Angelsmiledoll
buuuuuubicaaaaaa
Angel
butterfly-girl
bbabystorie
Piink.Ladyy
33 posters

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Fun Girl
    Fun Girl
    Banovan član
    Banovan član


    Broj poruka : 81
    Godina : 29
    Datum upisa : 24.05.2009

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? - Page 2 Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od Fun Girl Ned Maj 24, 2009 8:53 pm

    rekla sam seki pa nda mami
    *Sladja*
    *Sladja*
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 12
    Godina : 27
    Lokacija : Leskovac
    Datum upisa : 19.06.2009

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? - Page 2 Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od *Sladja* Pet Jun 19, 2009 5:21 pm

    Ja sam rekla veoma smireno..samo sam rekla..,,mama,mislim da sam dobila''i mama je pogledala gace i potvrdila..
    ^^CaCa^95^^
    ^^CaCa^95^^
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 288
    Godina : 28
    Datum upisa : 24.06.2009

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? - Page 2 Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od ^^CaCa^95^^ Čet Jun 25, 2009 12:14 am

    Nem' pojma,ja samo doshla i rekla "dobila sam" a ona me zagrlila i poljubila...
    Normalno je bilo..Nisht' strashno...
    ~coka~
    ~coka~
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 146
    Godina : 31
    Datum upisa : 14.07.2009

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? - Page 2 Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od ~coka~ Čet Jul 16, 2009 6:47 pm

    moja mama je bila na poslu...okrenula sam je na mob i rekla i ona mi je rekla sta da radim...
    *TASHA*
    *TASHA*
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 166
    Godina : 29
    Datum upisa : 29.07.2009

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? - Page 2 Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od *TASHA* Sre Jul 29, 2009 7:10 pm

    ahaha.. joj kad se setim... otisla sam do wc-a... piskila... i kada sam se podigla pocelo je da curi.. :S ... pozvala sam mamu... napravila tuznu facu i placljivim tonom joj rekla "dobila sam" ... buahahahahahaah..... sad mi je sve to smesno... mama mi je posle sve objasnila... Laughing
    avatar
    Millie
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 20
    Godina : 28
    Datum upisa : 13.09.2009

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? - Page 2 Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od Millie Ned Sep 13, 2009 1:08 am

    samo sam joj rekla...mrtva ladna....:D
    ** barbie brown**
    ** barbie brown**
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 56
    Godina : 29
    Datum upisa : 15.11.2009

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? - Page 2 Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od ** barbie brown** Ned Nov 15, 2009 11:46 pm

    pa nish... msm znala sam... o cemu se radi... i rekla sam joj da sam dobila.. i ona kao0... stawi ulozak... u ko0opatilu ti je... Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? - Page 2 Icon_lol
    avatar
    Lansy
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 3
    Godina : 26
    Datum upisa : 30.03.2013

    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? - Page 2 Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od Lansy Sub Mar 30, 2013 3:10 pm

    https://ilovefun.serbianforum.info/t2433-kako-da-kazem-mami-da-sam-dobila-o#55525
    Dobila sam i nzm kako da kazem mami kisa
    Ovo mi malo pomaze ali ne dovoljno Rolling Eyes

    Sponsored content


    Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju? - Page 2 Empty Re: Kako ste saopstile mami kad ste prvi put dobile menstruaciju?

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Maj 17, 2024 4:55 am