FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+7
Prskavac
Angelsmiledoll
Ikac&Njanja
MaUsEr
SEPULTURA
rain man
Angel
11 posters

    Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Angel
    Angel
    Urednik zanimljivosti
    Urednik zanimljivosti


    Broj poruka : 4464
    Datum upisa : 04.04.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Angel Sub Okt 25, 2008 7:45 pm

    Muskarci pred plavusama zaista "izgube glavu", pokazalo je nedavno istrazivanje. Naucnici su dosli do zakljucka da muskarci u drustvu plavusa menjaju svoje uobičajeno ponasanje, najverovatnije zbog stereotipa po kojem su one manje inteligentne od ostalih zena, pise "Sandej tajms" (Sunday Times).

    Od ispitanika muskog pola se očekivalo da popunjavaju testove opste informisanosti, pri čemu su im prethodno prikazivane slike različitih zena, a rezultati su bili iznenadjujuci. Testiranje je pokazalo da su rezultati uočljivo losiji ako su muskarcima prikazivane slike plavusa.

    Analizom dobijenih rezultata utvrdjeno je da muskarce nije "zanela" plava kosa, vec su ispitanici reagovali kao da imaju posla sa "glupom plavusom", pa su se i oni sami gluplje ponasali.

    "Istrazivanje je pokazalo da ljudi suočeni sa nekim stereotipom počinju da se ponasaju u skladu sa njim", izjavio je Tjeri Mejer, sa Univerziteta u Parizu, gde je i sprovedeno istrazivanje.

    Naučnici veruju da su plavuse postale naročito "ranjive" tokom proslog veka. Sve je počelo 1925. kada je Anita Lus objavila roman "Muskarci vise vole plavuse", da bi se stereotip konačno otelotvorio u liku Merilin Monro.

    Ipak, ako je za utehu plavusama, ovo nije jedina studija koja je ukazala na to da su ljudi skloni promeni ponasanja kada se nadju u specifičnim situacijama. Ranije je utvrdjeno da se govor usporava u drustvu starijih, da se zene na liderskim pozicijama ocenjuju po mnogo strozim kriterijumima nego muskarci, kao i da u pisanim esejima rasne predrasude "isplivaju" mnogo česce nego u razgovoru.
    rain man
    rain man
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 43
    Godina : 31
    Lokacija : sa kacom na medenom mesecu
    Datum upisa : 16.12.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od rain man Sre Dec 17, 2008 5:26 pm

    ne gubim glavu pred plavusom, moj tip cu crne devojke, plavuse mi se ne svidjaju.
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od SEPULTURA Sub Jan 10, 2009 9:15 pm

    Plavuse bas ne volim,ja volim crvenokose,zato sam svoju devojku naterao da se ofarba u crveno i ona je to ucinila bez razmisljanja za mene Muskarci pred plavusama "gube glavu" 524653


    Muskarci pred plavusama "gube glavu" 356316GlNK_w
    MaUsEr
    MaUsEr
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 135
    Godina : 28
    Lokacija : malo tamo, malo vamo
    Datum upisa : 16.01.2009

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od MaUsEr Sub Jan 17, 2009 1:54 am

    sve druge sem plavuseee!!!
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Ikac&Njanja Sub Jan 17, 2009 9:15 pm

    ovo prvi put cujem i vidim.. da muski ne vole plavuse.. znam da su neki bas slabi na njih, jos ako je ta neka u minicu i majci sa dekolteom do pupka Rolling Eyes
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od SEPULTURA Ned Jan 18, 2009 9:14 pm

    Te plavuse sa dekolteom i u minicu mi se gade,ja to ne diram rukama jer ko zna koliko je njih nju diralo sa rukama i sa ...... jer su to teske kurvetine i obicno turbofolkerke,fenserke ili slicno.

    Red hair rules

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Julianne
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Ikac&Njanja Pon Jan 19, 2009 2:41 pm

    Moja sestra je bila crvenokosa ranije, a meni bi ona extra stajala zbog ociju i tena ali ostajem pri mojoj svetlo smedjoj kosi.....

    a kad smo plavusa, najsladje su one prirodne.. mislim da su cak i vama... s tim morate da se slozite
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Angelsmiledoll Pon Jan 19, 2009 2:51 pm

    Ja sam prirodna plavusa i zaista Sep ne vidim po cemu su to sad samo plavuse u minicima i majicama sa dekolteom do pupka?
    Ma daj molim te,kakve to veze ima sa bojom kose?Da li ima mozga ili nema?
    To su predrasude.
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Ikac&Njanja Pon Jan 19, 2009 3:09 pm

    Jecko pa mislim da je mislio na one izlajhane plavuse koje se pominju i u vicevima Muskarci pred plavusama "gube glavu" Icon_lol
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Angelsmiledoll Pon Jan 19, 2009 3:24 pm

    To su se samo neke devojke istripovale da ce biti uocljivije ako se ofarbaju u plavo iako im ne stoji npr skroz su crne,ostanu im crne obrve i ostalo :/ to mi grozno izgleda...
    Mislim da svakom stoji najbolje prirodna boja i ako vec hoce da privuku paznju nek to urade mozgom a ne vestackom kosom i ostalim delovima tela. Laughing
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od SEPULTURA Pon Jan 19, 2009 11:29 pm

    Angel ja mislim na ribe po diskotekama koje se nalocu i ulete u prvi audi ili BMW koji naleti.Sad ne mora biti svaka plavusa takva al takve su vecinom.Angel sam nik kaze,neiskvareno bice andjeoskog lica :loove:
    Prskavac
    Prskavac
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 285
    Datum upisa : 12.09.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Prskavac Ned Jan 25, 2009 1:35 pm

    Ja sam uvek vise gotivio plavuse,neznam zasto..Gotivnije su mi..mada ne kazem da nema drugih riba..sve su sjajne dancew
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Mara Ned Apr 12, 2009 11:55 am

    Pa msm Sep ti kao da je svaka druga devojka takva.Izvini ali to ne zavisi od boje kose, uostalom imam drugarice koje se farbaju u plavo, pa nisu takve vec jednostavno vole takvu kosu
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od SEPULTURA Ned Apr 12, 2009 4:41 pm

    Pa obicno su plavuse glupe kao u vicevima xD
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Angelsmiledoll Ned Apr 12, 2009 9:23 pm

    SEPULTURA ::Pa obicno su plavuse glupe kao u vicevima xD

    Obicno nisu.... :/
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od SEPULTURA Ned Apr 12, 2009 9:49 pm

    Svaka koju sam ja video i popricao bila je glupa ko noc i nije tacno da muskarci vole plavuse,metalci,rockeri i punkeri najvise vole crnokose one crnjakuse teske i crvenokose a ovi "smekeri" ne biraju pa makar riba nemala jednu sisu i imala samo dva zuba xD
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Mara Pon Apr 13, 2009 10:19 am

    Au kod tebe sve ima veze sa muzikom.. aj mi objasni kakve veze ima sada koji lik koju muziku slusa sa tim kakva ce ga riba privuci?
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od SEPULTURA Pon Apr 13, 2009 11:25 am

    Znao sam da ces me pogresno shvatiti.Ima takvih i narodnjaka i metalaca,kao prave se neka muda kad moram reci a u stvari su niko nista..... I onda smuvaju te glupe plasvuse koje su obicno i sponzoruse a ako nista nadju neku grdnu ribu samo radi zabave.Evo ti cist primer za to a da ne vredjam narodnjake je JK.Nisu sve plavuse glupe al vecinom xD
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Piink.Ladyy Pon Apr 13, 2009 11:42 am

    Hhahaahahhah ..izvini molim te.. Ja sam plavusa,i ne vidim apsolutno nista lose u tome.. moja sestra od tetke je plavusa.. devojka je zavrsila dva fakulteta..samo toliko da znas.. izvini,a ti izgleda nikada nijedan vic o crnki nisi cuo? e stvarno bi trebalo da se raspitas.. Viceve o plavusama cesto crnke primenjuju..a o crvenokosama da ne pricamo :)


    p.s uostalom ..ja sam neki dan pricala sa crnim deckom ..koji je jadan bio glup ko tocak .. sad zato sto je on bio glup..ti si crn,znaci trebas i ti da budes glup? ...

    primer koji si ti naveo sam prevela u tvoj slucaj.
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od SEPULTURA Pon Apr 13, 2009 12:02 pm

    Ja kao prvo nisam prirodno crn,imao sam smedju kosu pa sam je prefarbao da bi sve uklopio u crno.Necu da se spustam na tvoj nivo i da te vredjam,odma se uvredite ko da sam bas tebi rekao da si glupa,ja sam rekao vecina sto ne znaci da nisam tebe gledao kao pojedinca,da se razumemo!!!!!!!!!!!! Kao drugo mi ovde ne pricamo o muskarcima nego o zenama tako da izbaci tog crnog decka posto on nema veze sa temom.Pa ne znam bas dal ima viceva za crnke,na svakom sajtu kad udjes videces prvo plavuse ja ne vidim da tamo pise "crnke".
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Mara Pon Apr 13, 2009 2:12 pm

    SEPULTURA ::Znao sam da ces me pogresno shvatiti.Ima takvih i narodnjaka i metalaca,kao prave se neka muda kad moram reci a u stvari su niko nista..... I onda smuvaju te glupe plasvuse koje su obicno i sponzoruse a ako nista nadju neku grdnu ribu samo radi zabave.Evo ti cist primer za to a da ne vredjam narodnjake je JK.Nisu sve plavuse glupe al vecinom xD



    Vama je u prirodi to da morate nekako da se "istresete", riba moze da bude raspad ali je vama nebitno sve dok je j***te...To nikako nije do ribe, neki bi bili i sa metlom samo zato sto je zenskog roda
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od SEPULTURA Pon Apr 13, 2009 2:18 pm

    Pa vecinom su svi takvi al sebe ne ubrajam medju njih,ja kao prvo popricam sa osobom pa tek onda kad se sprijateljim s njom kad vidim kakva je ako mi se svidja onda je pitam,nisu ni devojke nevinsca.
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Piink.Ladyy Pon Apr 13, 2009 2:21 pm

    Naprotiv..ja sam ovo sve prebacila u tvoj slucaj ..govorio si da su plavuse sponzoruse.. ja sam plavusa.. nisam vidovita i ne mogu da citam tvoje misli da bih video sta si ti zapravo mislio ..koliko me vid sluzi i razum,ja sam to razumela onako kako sam razumela.Uostalom ti govoris da skrecemo sa teme, a ti si taj koji u svakoj temi spominje muziku .Prvo svoje greske ispravljaj a onda mozes moje.
    I to da se na sve uvredimo,pa naravno ..ne dam da me bilo ko sa nafuranog neta jebe u zdrav mozak!
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od SEPULTURA Pon Apr 13, 2009 2:33 pm

    Rekao sam vecina a ne sve a to sto si ti skontala i za sebe to je tvoje misljenje i boli me uvo sta ces ti da mislis,ima muzika povezanosti sa svim desavanjima i nasim ponasanjem i ni ja ne dopustam da me neko jbe u zdrav mozak,ovako ne bi mogao raspravljati sigurno dugo al zato u privatnom zivotu dok ne isteram svoje ne stajem.Stvarno mislim da bi sad sa ovim trebali da stanemo,ja sam izneo svoje misljenje ti si iznela svoje i to je to.I am out from this theme,bye bye :D
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Ikac&Njanja Pon Apr 13, 2009 2:41 pm

    E covece kad se nadju dvoje tvrdogalvih i razlicitih razmisljanja odmah nastane buka! A Milane ovde svi nesto na tebe!Muskarci pred plavusama "gube glavu" Icon_lol

    Sponsored content


    Muskarci pred plavusama "gube glavu" Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Maj 19, 2024 3:55 am