FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+7
Prskavac
Angelsmiledoll
Ikac&Njanja
MaUsEr
SEPULTURA
rain man
Angel
11 posters

    Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" - Page 2 Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od SEPULTURA Pon Apr 13, 2009 3:07 pm

    Al umesto da puste moje misljenje na miru ako im se ne svidja oni se nadju prozvani i onda haos.

    Hajde, hajde sad pogodi,
    Kakav duh to mene vodi,
    Sta to mojoj dusi godi,
    Kakav zvuk je sad u modi?

    Buka, buka mene vodi,
    Buka mojoj dusi godi.
    Zauvek kod mene bice,
    Buka, buka u modi dancew
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" - Page 2 Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Piink.Ladyy Pon Apr 13, 2009 3:31 pm

    Milane ne skreci sa teme .. i obrisi taj post.. imas druge teme gde mozes ostavljati tekstove pesama.
    butterfly-girl
    butterfly-girl
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 559
    Datum upisa : 06.04.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" - Page 2 Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od butterfly-girl Pon Apr 13, 2009 11:01 pm

    Mrwica ::Naprotiv..ja sam ovo sve prebacila u tvoj slucaj ..govorio si da su plavuse sponzoruse.. ja sam plavusa.. nisam vidovita i ne mogu da citam tvoje misli da bih video sta si ti zapravo mislio ..koliko me vid sluzi i razum,ja sam to razumela onako kako sam razumela.Uostalom ti govoris da skrecemo sa teme, a ti si taj koji u svakoj temi spominje muziku .Prvo svoje greske ispravljaj a onda mozes moje.
    I to da se na sve uvredimo,pa naravno ..ne dam da me bilo ko sa nafuranog neta jebe u zdrav mozak!

    kad je reko "glupe plavuse" mozda je mislio na one sto imaju prirodnu boju plavu...a ti nisi takva...
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" - Page 2 Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Piink.Ladyy Pon Apr 13, 2009 11:06 pm

    Nije bitno .. ja sam plavusa,a on nije naveo to prirodno plavuse.. ponavljam,ja nisam vidovita da vidim na sta on misli ..uostalom,otkud on moze da zna dal su plavuse pametne ili ne..ja sto sam naisla na nekoliko smedjih, i crnih momaka da su pederi i tupavi ..ne mislim da su svi koji imaju tu boju kose takvi..
    uostalom nema vise rasprave.
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" - Page 2 Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Ikac&Njanja Uto Apr 14, 2009 10:51 am

    Pa ako je mislio na priodne plavuse onda je nasa Jecika trebala da se nadje prozvana
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" - Page 2 Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od SEPULTURA Uto Apr 14, 2009 11:17 am

    Mislio sam na prirodne al ne na sve,ima izuzetaka,kad bi sve bile glupe na sta bi to licilo,Jejenu nikad ne bi uvredio,to je jedna jako inteligentna i opustena osoba,ma andjelak mali i ja nju volim celim svojim srcem kao drugaricu srce na dlanu
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" - Page 2 Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Mara Uto Apr 14, 2009 12:36 pm

    Ja mislim da smo mi malo vise skrenuli sa teme
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" - Page 2 Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od SEPULTURA Uto Apr 14, 2009 12:38 pm

    Moguce moguce,ja mislim da je ova tema zavrsila svoju karieru xD
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" - Page 2 Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Angelsmiledoll Uto Apr 14, 2009 4:17 pm

    Da.Zavrsila je.Iz razloga sto je besmislena,pamet nema veze sa bojom kose.To je stvar licnog izbora,interesovanje te ce se prebaciti u kantu ili zakljucati.
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" - Page 2 Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od SEPULTURA Uto Apr 14, 2009 4:18 pm

    Jejena uvek ima resenje :D
    ~Dora~
    ~Dora~
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 556
    Godina : 29
    Datum upisa : 20.08.2008

    Muskarci pred plavusama "gube glavu" - Page 2 Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od ~Dora~ Čet Apr 16, 2009 2:33 pm

    Angelsmiledoll ::Ja sam prirodna plavusa i zaista Sep ne vidim po cemu su to sad samo plavuse u minicima i majicama sa dekolteom do pupka?
    Ma daj molim te,kakve to veze ima sa bojom kose?Da li ima mozga ili nema?
    To su predrasude.

    I ja sam prirodna plavusa i slazem se potpuno s Angel. O Boze , zaista ne znam kako je pocelo sve to s plavusama. Nekada procitam da se zene (plavuse) farbaju u tamnije boje , da bi imale veci poslovni uspeh , zato sto navodno plavuse smatraju glupim Rolling Eyes . I mene cesto drustvo zeza da sam glupa zato sto sam plavusa stidimse . Ali kontam da je sve sala Wink .

    Sponsored content


    Muskarci pred plavusama "gube glavu" - Page 2 Empty Re: Muskarci pred plavusama "gube glavu"

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Maj 19, 2024 4:33 am