FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+18
<<>>
Tasha'94
~coka~
Gossip girl
_RePeRkA
^^CaCa^95^^
Luna
BOKA'95
BlueFairy
Angelsmiledoll
Ikac&Njanja
smile_girl
Mara
Deliverance
Ninaa
Piink.Ladyy
butterfly-girl
SEPULTURA
22 posters

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od SEPULTURA Sub Feb 21, 2009 5:37 pm

    Da vas cujem,samo se nemojte derati..... slusammuziku
    butterfly-girl
    butterfly-girl
    Veran forumu
    Veran forumu


    Broj poruka : 559
    Datum upisa : 06.04.2008

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od butterfly-girl Sub Feb 21, 2009 9:50 pm

    Ja mislim da to ne moze da pokvari prijateljsvo...bar kod mene ne moze :D
    Piink.Ladyy
    Piink.Ladyy
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 6762
    Godina : 29
    Lokacija : U penziji
    Datum upisa : 05.04.2008

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od Piink.Ladyy Sub Feb 21, 2009 10:00 pm

    U mom slucaju ne moze,svakako.
    ali nazalost postoje slucajevi gde to moze..recimo moje dve drugarice,obadve su mi vrlo drage..ne pricaju skoro 2 godine..jednom su se posvadjale oko pop i rock muzike..kao bila je diskusija koja je kvalitetnija..naravno,svaka je terala svoju politiku .i tu je ispalo svasta..
    dajte ljudi iskulirajte..pa svako ima svoj ukus..,ako zelis da tebe i tvoj ukus neko postuje,postuj i ti obrnuto.
    Ninaa
    Ninaa
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 2595
    Godina : 31
    Lokacija : Far Away..;)
    Datum upisa : 14.07.2008

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od Ninaa Sub Feb 21, 2009 10:20 pm

    Ne, kod mene ne moze Wink
    Kao sto je Mrwica navela , svako ima pravo da ima svoj ukus, i taj ukus treba postovati kod prijatelje a i obrunto naravno!! :D
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od Deliverance Ned Feb 22, 2009 1:45 am

    Po meni ne moze Wink
    Muzika mozda utice na sklapanje prijateljstava,ali ne i na njegov dalji razvoj,osim ako nemamo 7 godina,a verujem da nemamo.
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od Mara Ned Feb 22, 2009 1:34 pm

    Kod mene ne moze, postujem svaciji ukus dok ta osoba postuje moj. Kada neko krene da vredja ono sto ja slusam, naravno da ja necu precutati. Ali nikada ne prebacujem prva, po meni svako moze da slusa sta mu prija.
    smile_girl
    smile_girl
    VIP clan
    VIP clan


    Broj poruka : 5052
    Godina : 30
    Lokacija : Gde snovi prelaze granicu...
    Datum upisa : 13.07.2008

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od smile_girl Ned Feb 22, 2009 7:23 pm

    Deliverance ::Po meni ne moze Wink
    Muzika mozda utice na sklapanje prijateljstava,ali ne i na njegov dalji razvoj,osim ako nemamo 7 godina,a verujem da nemamo.

    slazem se, prijatelje ne biram po tome koju muziku slusaju vec po tome kakvi su kao ljudi.Sto se muzike tice o ukusima ne treba raspravljati.
    Ikac&Njanja
    Ikac&Njanja
    Moderator chata
    Moderator chata


    Broj poruka : 2221
    Godina : 37
    Lokacija : iza zute zgrade kod obdanista, malo levo
    Datum upisa : 06.04.2008

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od Ikac&Njanja Pon Feb 23, 2009 3:10 pm

    Kod mene ne moze nikako.. ali zato znam neke koji sigurno nece da te prime u drstvo jer si ti roker a oni su fenseri teski jer slusaju turbo folk... Moje bivse odeljenje je bilo tu negde.. jer gad sam im odnela Crvenu jabuku i jos neke tako diskove bukvalno su mi se smejali i pitali sto nisam donela daru Bubamaru, posto su se Zidovi slusali.. msm...
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od SEPULTURA Pon Feb 23, 2009 6:52 pm

    Pa bogami kod mene moze,ja mrzim pozere i ne mogu nikako da se druzim sa nekim ko je teska pozercina.Imam jednog sto peva u razredu narodnjake non-stop i smeta mi jako i on ceo dan tako takodje me nervira a ja bi kao sa svima njima trebao da se druzim.Najbolja 2 druga su mi metalci i imam jednog koji je takodje metalac i koji jos treba da se pokaze,ovi ostali mi i nisu drugovi a pre su mi bili jako dobri al vremenom kad ja nisam hteo u njihove fensi diskoteke gde se pustaju samo sabani onda su polako poceli da me odbacuju,idijoti,kreteni,ljige,gubavci,tako da se drzim svoje dvojice drugova.
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od Mara Pon Feb 23, 2009 9:49 pm

    Izvini Sep, ali da li primecujes da vredjas? To sto ti nazivas seljacima, neko slusa... Da li je moguce da ti je toliko bitno sta ce tvoj drug slusati?
    Ne moje drugarice ne slusaju potpuno isto sto i ja, ali to nije razlog da one nekad ne poslusaju neku moju pesmu ili ja neku njihovu
    Angelsmiledoll
    Angelsmiledoll
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1691
    Godina : 32
    Lokacija : Where are the angels...
    Datum upisa : 07.04.2008

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od Angelsmiledoll Pon Feb 23, 2009 10:31 pm

    Ne moze.
    Samo cu reci da moja najbolja drugarica slusa narodnu i da nas to nikad nije posvadjalo,niti ce nas razdvojiti.
    Inace,u mom drustvu ima ljudi koji slusaju sve zanrove....rep,pop,rock,metal,tehno i sve do folka.
    Ne smeta mi tako nesto jer,naravno,svako ima svoj muzicki ukus i nisam ja tu da nekome namecem sopstveni. mogmig
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od BlueFairy Uto Feb 24, 2009 12:05 am

    Ne, jer skoro niko ne slusa muziku koju ja volim... Drugarice slusaju ili RBD i neki (meni ne i previse lep xD ) pop ili narodnjake... Naravno volim i ja pop, ali ne slusam nesto nasu muziku...
    avatar
    SEPULTURA
    Muzicki urednik
    Muzicki urednik


    Broj poruka : 1866
    Godina : 32
    Datum upisa : 10.01.2009

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od SEPULTURA Uto Feb 24, 2009 4:43 pm

    Maro znam ja do to njih vredja,ja sam se sa njima slagao i podnosio njihovu muziku,druzio se s njima dok njima nije zasmetalo to sto sam ja "umisljen" i "utripovan" sto sam u stilu darkera i da ne mogu njihovo da slusam i da ne izlazim sa njima u diskoteke,ja sam im rekao:Moju muziku mi ne dirajte,necu ni ja vasu,uglavnom dzabe reci seljacima on i dalje ismejavaju moju muziku.E pa ne moze tako i ja cu njihovu i kod mene moze da pokvari prijateljstvo.To samo ovde u Crvenki moze.
    Deliverance
    Deliverance
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1815
    Lokacija : Out of the silent planet...
    Datum upisa : 15.07.2008

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od Deliverance Sre Feb 25, 2009 11:09 pm

    pa da al sep to nije pokvarilo prijateljstva,to je uticalo na njihovo sklapanje,bas kao sto rekoh:)
    BOKA'95
    BOKA'95
    Novi član
    Novi član


    Broj poruka : 4
    Godina : 28
    Datum upisa : 01.03.2009

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od BOKA'95 Ned Mar 01, 2009 4:24 pm

    Nema sanse....A u ostalom ja sam upala u grupu ljudi,koja slusa isto sto i ja...jeej
    Luna
    Luna
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 160
    Datum upisa : 26.09.2008

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od Luna Ned Maj 17, 2009 12:02 am

    moze da pokvari,a i ne mora..uz malo dobro volje i mucnuti glavom..
    ^^CaCa^95^^
    ^^CaCa^95^^
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 288
    Godina : 28
    Datum upisa : 24.06.2009

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od ^^CaCa^95^^ Čet Jun 25, 2009 4:23 pm

    Manje wishe ,da...
    Nzm kako bih ja mogla da se druzim sa nekim ko sloosha narodnu muziku...-.-
    Jednostawno,ne swidja mi se to,kako se takwi ljudi ponashaju..:P
    Ali ako se taj folker ponasha normaln[xD] a tu muzu slusha eto bzwz,shto da ne.
    Moja Mica je metalka,a Bojan sloosha SWE[-.-]...XD
    BlueFairy
    BlueFairy
    Uvek prisutan clan
    Uvek prisutan clan


    Broj poruka : 2376
    Godina : 29
    Lokacija : pusto ostrvo
    Datum upisa : 10.08.2008

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od BlueFairy Pet Jun 26, 2009 6:06 pm

    Da, ako su ljudi dovoljno plitki da to dozvole... Naravno ne zelim da on meni non-stop prica o Britney ili o Viki Miljkovic, kao sto ja u drustvu ne pominjem metal jer oni za njih nisu ni culi... Moja drugarica je bila opterecena RBD-om zesce je smarala prepricavala mi je i delove iz epizoda O.o ali sam ja to nekako prezivela, ne znam ni sama kako... To je vec preterivanje koje niko ne sme da radi...
    Moze da pokvari prijateljstvo ako neko prica kako mrzi narodnjake a u stvari ih slusa... To ne valja... Mada moji prijatelji nemaju obzira prema tome jer ja njima niti pustam, niti pominjem bilo sta sto ja slusam...
    Moj drug slusa metal pa se ne druzimo bas mnogo jer me on na neki nacin smatra fenserom i fejkerom jer mi je omiljena metal grupa Nightwish a volim i pomalo pop... Tako da iako slusate istu muziku neke stvari mogu da uticu na prijateljstvo
    _RePeRkA
    _RePeRkA
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 371
    Godina : 26
    Lokacija : pravo do ludnice,pa kroz prva vrata desno pa ona severno i tak
    Datum upisa : 16.01.2009

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od _RePeRkA Sre Jul 15, 2009 9:23 am

    Nemoye,...Sto se mene tice.
    Ali moja najdrugarica mryi rap pa ponekak kad prica o jednom nikoli ,koji je takodje reper, ja se osecam uvredjeno Sad ali to mi do sad nije kvriro prijateljstvoprecutim joj sta cu jer mi je tako dobra frendica
    Gossip girl
    Gossip girl
    Administrator
    Administrator


    Broj poruka : 1139
    Godina : 30
    Lokacija : Munze Konza
    Datum upisa : 06.05.2008

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od Gossip girl Sre Jul 29, 2009 12:23 pm

    pa ono ja i moji prijatelji neslusamo bas swe isto..ali uglawnom slusamo narodnjake house 90e tako da se slazemo..imamo jednog druga koji jhe nesto kao metalac..ali sa njim uglawnom pricamo o drugim stwarima..
    ~coka~
    ~coka~
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 146
    Godina : 31
    Datum upisa : 14.07.2009

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od ~coka~ Sub Avg 01, 2009 2:29 pm

    naravno da ne...ja npr ne volim grand i ovaj domaci turbo folk ili sta god...neko to voli, ja to postujem...i moje drustvo to postuje...tako da tu nema rasprave... xDDD
    Tasha'94
    Tasha'94
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 166
    Godina : 30
    Lokacija : -Over The Rainbow-
    Datum upisa : 17.08.2009

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od Tasha'94 Uto Avg 18, 2009 12:55 pm

    Naravno da ne, ja npr. mrzim grand, narodnjake.. sta god..
    A moja naj ortakinja to obozava, i to postujem naravno :D
    <<<SteFaN>>>
    <<<SteFaN>>>
    Aktivan clan
    Aktivan clan


    Broj poruka : 114
    Godina : 30
    Datum upisa : 05.08.2009

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od <<<SteFaN>>> Sre Avg 19, 2009 5:28 am

    Tasha'94 ::Naravno da ne, ja npr. mrzim grand, narodnjake.. sta god..
    A moja naj ortakinja to obozava, i to postujem naravno :D

    Bash to Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo 828517
    Mara
    Mara
    Moderator
    Moderator


    Broj poruka : 1032
    Godina : 30
    Lokacija : Munze
    Datum upisa : 11.08.2008

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od Mara Sre Avg 19, 2009 7:32 pm

    Ja msm da moze..Ne mora do dodje do svadje, ali mozete da se udaljite sa prijateljima i da se okrenete onima koji imaju ista interesovanja. To sam tek skoro shvatila...
    buuuuuubicaaaaaa
    buuuuuubicaaaaaa
    Super aktivan clan
    Super aktivan clan


    Broj poruka : 273
    Godina : 33
    Lokacija : cvet :P :D
    Datum upisa : 16.05.2008

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od buuuuuubicaaaaaa Čet Sep 17, 2009 10:16 pm

    ne moze naravno ..al nije fora da nemas sa kim da se veselis ... npr .. kao jelena(angelsmiledoll) sto kaze ... slusam narodnu bla bla ... a ona nmp nij a neke divljake i sad nemam sa kim da se veselim ... kao covek .. zato je najbolje da imamo isto muzicko opredeljenje :P :D moje misljenje :D

    Sponsored content


    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Maj 12, 2024 7:34 pm