FUN

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:)


+18
<<>>
Tasha'94
~coka~
Gossip girl
_RePeRkA
^^CaCa^95^^
Luna
BOKA'95
BlueFairy
Angelsmiledoll
Ikac&Njanja
smile_girl
Mara
Deliverance
Ninaa
Piink.Ladyy
butterfly-girl
SEPULTURA
22 posters

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Katarinche*
    Katarinche*
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 82
    Godina : 30
    Datum upisa : 29.08.2009

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo - Page 2 Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od Katarinche* Pet Okt 23, 2009 4:25 pm

    ne moze naravno.. pa ja se ne druzim s ljudima zbog muzike!!
    Evo npr ja slusam rock i metal,moja naj drugarica klasiku,a druge dve naj drugarice gotive fensi muziku...i dok one djuskaju u seljackoj diskoteci,ja se provodim na rock svirkama...i opet smo najbolje drugarice...
    ** barbie brown**
    ** barbie brown**
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 56
    Godina : 29
    Datum upisa : 15.11.2009

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo - Page 2 Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od ** barbie brown** Pon Nov 16, 2009 1:58 am

    kod mene ne... msm nije moja stw shta mi slusa drushtwo..ja mogy samo da kazem da li mi se swidja ili ne..ali da se zbog toga ne druzim sa njima... to0 ne...
    >^♥Jëtżä♥ˇ<
    >^♥Jëtżä♥ˇ<
    Napredan clan
    Napredan clan


    Broj poruka : 66
    Godina : 29
    Lokacija : Nowi Sad
    Datum upisa : 15.07.2010

    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo - Page 2 Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od >^♥Jëtżä♥ˇ< Čet Jul 15, 2010 8:40 pm

    moze, narawno, ali ono prijateljstwo koje muzichko opredeljenje moze da pokwari, nije prawo prijateljstvo... :/

    Sponsored content


    Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo - Page 2 Empty Re: Da li muzicko opredeljenje moze da pokvari prijateljstvo

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Ned Maj 12, 2024 4:43 pm